Get Adobe Flash player

CENNIK


 

WARIANT

USŁUGA

CENA

I

Pojedynczy wylot, czas lotu 15-20min. W tym czasie jesteśmy w stanie wykonać około 30 zdjęć lub nakręcić około 15 minut filmu, ewentualnie podzielić czas na filmy i zdjęcia.

od 350 PLN

II

Do 3 wylotów, czas lotu 45-60min. W tym czasie jesteśmy w stanie wykonać około 100 zdjęć lub nakręcić około 45 minut filmu, ewentualnie podzielić czas na filmy i zdjęcia.

od 700 PLN

III

Do 5 wylotów, czas lotu 75-100min. W tym czasie jesteśmy w stanie wykonać około 160 zdjęć lub nakręcić około 75 minut filmu, ewentualnie podzielić czas na filmy i zdjęcia.

od 1100 PLN

IV

Jesteśmy cały dzień do Państwa dyspozycji na miejscu zlecenia (8h) w tym czasie wykonujemy ustalone filmy i zdjęcia, wykonując przerwy na wymianę baterii.

od 1300 PLN


Do ceny usługi należy doliczyć ew. koszty dojazdu dla lokalizacji oddalonej powyżej 30 km od Warszawy (1 zł/1 km).

W cenę usługi jest wliczona obsługa operatora z licencją Urzędu Lotnictwa Cywilnego, niezbędnymi kwalifikacjami oraz ubezpieczeniem OC – nie wypożyczamy dronów osobom trzecim. Nie podejmujemy się zleceń na sprzęcie klienta z przyczyn bezpieczeństwa – latamy tylko swoim sprzętem.

W podanej cenie klient otrzymuje surowe nagrania do dalszej obróbki we własnym zakresie. Istnieje możliwość profesjonalnej obróbki zdjęć w programach graficznych za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie.


W przypadku dłuższej współpracy zapraszamy do kontaktu i indywidualnej negocjacji cen.

Dla fotografów i ekip filmowych specjalne rabaty – zapraszamy do kontaktu.

 


Od wielu lat legalnie działamy na polskim rynku. Wystawiamy faktury na wykonane usługi. 

 

filmy z lotu ptaka, wynajem drona, usługi dron